fallback

Бакалавърският прием в първия частен бизнес университет ВУЗФ продължава и през септември

Възпитаниците на висшето училище се реализират успешно след завършването си и получават заплати от средно 3301 лв. по данни на МОН

09:42 | 22.08.24 г.
Автор - снимка
Създател

Висшето училище по застраховане и финанси (ВУЗФ), един от най-авторитетните частни икономически университети в страната, продължава приема си на нови студенти за академичната 2024/2025 година. Приемът във висшето училище е само по документи и ще продължи през месец септември 2024 г. Записването може да се осъществи онлайн или на място в университета.

Кандидат-бакалаврите могат да избират от 7 иновативни бакалавърски програми, като могат да се обучават в редовна и дистанционна форма. Изборът, който университетът предлага на студентите си през новата академична година, е голям и е съобразен с нуждите на бизнеса и пазара на труда.

Програмите, от които ще могат да избират студентите, са „Информационни технологии и бизнес мениджмънт“ (съвместна програма с Великотърновския университет), „Бизнес стратегии и управление на проекти“, „Финанси и международен бизнес“, „Мениджмънт, маркетинг и дигитален бизнес“, „Застраховане и осигуряване“, „Счетоводство и одит“, както и „Бизнес психология и човешки ресурси“.

Актуалността на бакалавърските програми безспорно прави ВУЗФ едно от най-реномираните бизнес висши училища в България, а доказателство за това е и последното издание на Рейтинговата система на висшите училища в България на МОН, което подрежда университета на 3-то място в направление „Икономика“. 

Частното образование, което предлага ВУЗФ, предоставя редица предимства, които са ключови за успешната кариера и личностно развитие. Студентите във ВУЗФ имат достъп до модерни ресурси, иновативни методи на обучение и обширна мрежа от професионални контакти, което прави частното образование една от най-добрите инвестиции в бъдещето на младите хора. Освен това, ВУЗФ поддържа силни връзки с бизнеса и предлага много възможности за стажове, практики и кариерно развитие, което значително увеличава шансовете за успешна реализация на студентите след завършване.

Университетът също така предлага различни форми на обучение – редовна и дистанционна. Дистанционната форма на обучение предлага уникалната възможност на студентите да съчетават своето образование с професионалните си задължения или лични ангажименти, като същевременно им предоставя гъвкавостта да учат в удобно за тях време и място. Това обучение им позволява да постигнат високо академично ниво, като използват най-съвременни онлайн платформи и ресурси, които правят учебния процес иновативен, интерактивен и ефективен.

По данни на образователното министерство дипломантите на бизнес университета са едни от най-високоплатените университетски възпитаници у нас, със средна брутна месечна заплата от 3301 лв. МОН поставя студентите на ВУЗФ в топ 3 на най-високоплатените икономически специалисти в първата година след дипломирането си.

ВУЗФ е един от малкото университети у нас, които поддържат реална връзка с различни бизнес институции и използва техните компетенции, за да доусъвършенства обучението на студентите си. В същото време висшето училище организира и много открити лекции, конференции и уебинари с едни от най-големите български и чуждестранни експерти във финансовия и икономическия сектор.

Това са само малка част от конкурентните предимства, които подреждат Висшето училище по застраховане и финанси (ВУЗФ) сред най-добрите университети за следване на икономически и финансови специалности в България.

ВУЗФ предлага и възможностите за индивидуални консултации с бъдещи бакалаври и магистри, които биха искали да получат пълна информация за програмите и помощта на професионални консултанти и да изберат най-правилната за тях програма. Консултациите се провеждат както на място, така и онлайн в удобно за кандидата време. Всеки кандидат-студент, който желае да се възползва от тази възможност, може да си запази час за среща на e-mail: jgeorgieva@vuzf.bg.

Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase. Последна актуализация: 09:43 | 22.08.24 г.
Още от Образование виж още