IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

    Ти на жените на първа среща ако им говориш за апартаментите дет имаш , не очаквай някоя свястна жена да се навие.

    Евго си има стратегия и тя започва с най-важното!

    НИЕ имаме три апартамента...
    - с обяснение към кандидатката, че в единият от тях живее брат му, със своето семейство, вторият се отдава под наем и по условие те ще живеят при мама.

    Много добра оферта за едно младо момиче (момче). Успехът му е в кърпа вързан, ако минава често пред Президентството, с ... гвардейците.

    ...........

    (на някого, дали му е хрумвало - по каква причина нямаме гвардейКИ? Чиста дискриминация към дамите, но за Евго може да се окаже добре дошло...)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Традицията повелява:
      1. При годеж се подарява пръстен с камък и той се носи на дясната ръка, на безименният пръст.
      2. При сключване на брак над този пръстен си слага брачна халка.
      3. Когато първото дете навърши година, над халката отново се слага пръстен като халка, покрит със ситни камъчета.
      Ама кой ли ти спазва сега традициите!?
      Наздраве!
      Ти да видиш. Спазили сме без да знаем традицията за третия пръстен с леко закъснение. Какви нещица научава човек. Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        е, нищо ли да не и купи
        Не бе нека да купува

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          е, нищо ли да не и купи
          Традицията повелява:
          1. При годеж се подарява пръстен с камък и той се носи на дясната ръка, на безименният пръст.
          2. При сключване на брак над този пръстен си слага брачна халка.
          3. Когато първото дете навърши година, над халката отново се слага пръстен като халка, покрит със ситни камъчета.
          Ама кой ли ти спазва сега традициите!?
          Наздраве!

          Last edited by tnm; Днес, 18:27.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Все съм си мислела, че тази тема, подобно на Кръчмата, е място за по-фриволно поведение и изказ.
            Да, ама - не!
            ​​​​Наздраве!
            потвърждавам
            всички тук се надяваме на фриволно поведение
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Щом си стигнал до запознаства от сайтове не е добре работата.Шанса да остнеш стар ерген клони към 100%.В тия сайтове не влизам ,но съм останал с впечтление че там се подвизават само проституки ,хомосекуалисти и дърти баби.
              ти и с имотите така. не си купувал,
              но си останал с впечатление
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Нещата отиват на покупка!
                Тотална простотия!
                е, нищо ли да не и купи
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  И аз съм стигнал до този извод, че на кафе върви при по-малки, при ученички и студентки.

                  По принцип, не съм склонен да ги финансирам като скъпоплатена любовница, но ако сме двойка и семейство, ще дам всичко.

                  Ще има и бижута, и дрехи, и екскурзии в чужбина и кола мога да й купя, ако ми роди дете.



                  Нещата отиват на покупка!
                  Тотална простотия!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Не им говоря, обаче ако на 25 г, като студент парадирах с такива неща и с пари, гарантирано щеше да се хване някое бедно момиче.


                    Децата на богаташите се женят рано и стават родители рано, примери много.
                    Как все до пари и богатства го докарваш?
                    Толкова ли не разбра, че ако си ръб, колкото и пари да имаш свястна жена няма да намериш. Ще си намериш някоя да ти харчи парите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                      Щом си стигнал до запознаства от сайтове не е добре работата.Шанса да остнеш стар ерген клони към 100%.В тия сайтове не влизам ,но съм останал с впечтление че там се подвизават само проституки ,хомосекуалисти и дърти баби.
                      Не прави такива прогнози. Говоря за преди, търся половинка от 2008 г.

                      В момента ползвам само Тиндър и ф.б.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Не сме ходили на голо кафе никога.

                        Преди 20 г една преподавателка от СУ, която ни гледа отгоре, ми каза, че всичко ми е супер (знам си нещата), обаче съм малко притеснителен и това е в мой ущърб. И че трябва по-нахакано да се държи един мъж. Това ми намекна.

                        Обикновено при онлайн запознанства първо има дълъг чат, после се виждаме на живо и не се харесваме.

                        Един приятел разказа как запалил колата и отишъл в провинцията да се запознае с жена, чакал я 15-20 мин (и повече) да излезе от тях и нищо не се получило, само бил път.
                        Щом си стигнал до запознаства от сайтове не е добре работата.Шанса да остнеш стар ерген клони към 100%.В тия сайтове не влизам ,но съм останал с впечтление че там се подвизават само проституки ,хомосекуалисти и дърти баби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                          За да получиш първо трябва да дадеш.Ти искаш отазад напред.Като ги заведеш на кафе те броят за циция и бегат
                          Не сме ходили на голо кафе никога.

                          Преди 20 г една преподавателка от СУ, която ни гледа отгоре, ми каза, че всичко ми е супер (знам си нещата), обаче съм малко притеснителен и това е в мой ущърб. И че трябва по-нахакано да се държи един мъж. Това ми намекна.

                          Обикновено при онлайн запознанства първо има дълъг чат, после се виждаме на живо и не се харесваме.

                          Един приятел разказа как запалил колата и отишъл в провинцията да се запознае с жена, чакал я 15-20 мин (и повече) да излезе от тях и нищо не се получило, само бил път.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            И аз съм стигнал до този извод, че на кафе върви при по-малки, при ученички и студентки.

                            По принцип, не съм склонен да ги финансирам като скъпоплатена любовница, но ако сме двойка и семейство, ще дам всичко.

                            Ще има и бижута, и дрехи, и екскурзии в чужбина и кола мога да й купя, ако ми роди дете.



                            За да получиш първо трябва да дадеш.Ти искаш отзад напред.Като ги заведеш на кафе те броят за циция и бегат
                            Last edited by nradev1111; Днес, 16:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              И аз съм стигнал до този извод, че на кафе върви при по-малки, при ученички и студентки.

                              По принцип, не съм склонен да ги финансирам като скъпоплатена любовница, но ако сме двойка и семейство, ще дам всичко.

                              Ще има и бижута, и дрехи, и екскурзии в чужбина и кола мога да й купя, ако ми роди дете.



                              Ама ти сметката в ресторанта като финсиране на любовница ли го смяташ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                За жените не е важно колко имаш а какво си склонен да дадеш.Тия апртаменти и да се оженят за теб няма да станат техни.И вместо на първа среща да ги черпиш кафе ,заведи ги на изискан ресторант да покажеш че си ларж.Аз така правя и работи безотказно.Успеваемост имам над 50%
                                И аз съм стигнал до този извод, че на кафе върви при по-малки, при ученички и студентки.

                                По принцип, не съм склонен да ги финансирам като скъпоплатена любовница, но ако сме двойка и семейство, ще дам всичко.

                                Ще има и бижута, и дрехи, и екскурзии в чужбина и кола мога да й купя, ако ми роди дете.




                                Коментар

                                Working...
                                X