IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бианор АД (5BI / BIANOR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Засилен интерес днес, дали не са казали нещо на събранието ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Не виждам защо мрънкаш колега.. диапазона е достатъчно широк.. всичко става на пазара.. може да има сривове, изсипвания , паника.. ако цената бързо слезе под долната граница Какво.. дружеството не може да купува дори да иска.. справка Агрия!
      Хайде стига мрънкахте и търсели косури!!
      Не мисля, че мрънкам, излагам аргументирано мнение, за разлика от 99% от постовете във форума.
      Предложението за ценови диапазон е от преди месец. От тогава цената, а и очакванията се развиват в положителна насока, Общите събрания са за това- да вземат решения, справедливи за всички акционери. Затова и писах, за съжаление със закъснение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

        Ами щом смята, че предложените цени са актуални...
        За мен да емитират на 3.7 лв и после да ми кажат, че ще ме подкрепят 20% надолу, не е добре. Мин.цена от 3.50 е справедлива. Целта на обратното изкупуване не е да печели дружеството.
        Не виждам защо мрънкаш колега.. диапазона е достатъчно широк.. всичко става на пазара.. може да има сривове, изсипвания , паника.. ако цената бързо слезе под долната граница Какво.. дружеството не може да купува дори да иска.. справка Агрия!
        Хайде стига мрънкахте и търсели косури!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Boncho Разгледай мнение

          Е бая дни назад трябва да по живееш за да навиеш някой на минимална
          Ами щом смята, че предложените цени са актуални...
          За мен да емитират на 3.7 лв и после да ми кажат, че ще ме подкрепят 20% надолу, не е добре. Мин.цена от 3.50 е справедлива. Целта на обратното изкупуване не е да печели дружеството.
          Last edited by dimi71; 14.05.2024, 16:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

            Аз явно живея един ден назад, цял ден пиша под документите 13.05. Що се отнася до цената, тя е с хоризонт 3 години. 7.5 е максималната. Ако имаш за продаване на минималната, пиши ми на лични.
            Е бая дни назад трябва да по живееш за да навиеш някой на минимална

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              Събранието трябва да е минало вече
              ако 7,50 ти изглежда малко, аз мога да ти продам на тази цена
              Аз явно живея един ден назад, цял ден пиша под документите 13.05. Що се отнася до цената, тя е с хоризонт 3 години. 7.5 е максималната. Ако имаш за продаване на минималната, пиши ми на лични.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
                Срок за извършване на обратното изкупуване, в това число и заплащане на изкупените акции – до 3 години от приемане на настоящото решение за обратно изкупуване;
                Минимална цена - 3.00 лв. за акция;
                Максимална цена – 7.50 лв. за акция.,
                Колеги, ако някой ходи утре на ИОС, нека постави въпроса за осъвременяване на цените за обратното изкупуване.
                Събранието трябва да е минало вече
                ако 7,50 ти изглежда малко, аз мога да ти продам на тази цена

                Коментар


                • Срок за извършване на обратното изкупуване, в това число и заплащане на изкупените акции – до 3 години от приемане на настоящото решение за обратно изкупуване;
                  Минимална цена - 3.00 лв. за акция;
                  Максимална цена – 7.50 лв. за акция.,
                  Колеги, ако някой ходи утре на ИОС, нека постави въпроса за осъвременяване на цените за обратното изкупуване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                    Продадохте ли евтините акции днес или още останаха? А права да са хартисали на някой?
                    За вицовете има отделна тема

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                      Продадохте ли евтините акции днес или още останаха? А права да са хартисали на някой?
                      Под 4.20 ако падне,ще почне да омеква.Засега както казах е ОК

                      Коментар


                      • Продадохте ли евтините акции днес или още останаха? А права да са хартисали на някой?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                          Ти по добре гледай твоите колене да не омекнат и си дръж опашката подвита да не те изненадат !
                          Какво образование имаш,основно ли ? Можеш ли да четеш поне ? Пише Мечкан,не Меца.Аз чакам такива бичета като теб да им омекнат колената и им се качвам на гърба.
                          Last edited by Мечкан_Бикоядов; 13.05.2024, 19:07.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение
                            Нещо почват да им омекват колената тук
                            Още е в булиш води,но май няма да е задълго
                            Ти по добре гледай твоите колене да не омекнат и си дръж опашката подвита да не те изненадат !

                            Коментар


                            • Нещо почват да им омекват колената тук
                              Още е в булиш води,но май няма да е задълго

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Up Up Разгледай мнение
                                Рестартирай си платформата и ще се появят.
                                Благодаря, отключили са ги вече. От сутринта няколко пъти рестартирах, обадих се и до Карол, но сега вече ги виждам и аз.

                                Коментар

                                Working...
                                X