Шведската верига модни магазини H&M обяви, че планира да отвори свой магазин и в столичния мол Сердика Център.
Магазинът ще бъде отворен „късно през пролетта“ на 2012 г. и ще бъде разположен на площ от 2500 кв. м на два етажа, казаха от компанията за Investor.bg.
От компанията отбелязаха, че това ще бъде най-големият магазин на веригата в България.
През септември H&M съобщи, че смята да отвори своя първи магазин у нас през март 2012 г. Той ще бъде разположен, също на два етажа, в столичния търговски център The Mall на площ от 2200 кв. м.
Месец по-късно стана ясно, че догодина компанията ще отвори магазин и в Grand Mall Varna.
Засега няма данни какъв е планираният брой магазини, които компанията смята да отвори унас догодина и в средносрочен план.
Сердика Център отвори врати през март миналата година. Проектът на австрийската Sparkassen Immobilien AG и немската ECE Projektmanagement е резултат от инвестиция на стойност 210 млн. евро.
От центъра съобщиха за Investor.bg, че в момента 100% от площите в търговския център са заети, въпреки промяната в наемния микс и напускането на някои наематели. Сред някои от последните марки, които отвориха врати в Сердика Център през последните месеци са Sony Center, Patrizia Pepe, Calvin Klein, Swissies и др.


Румен Радев приема още две партии утре
"ДПС-НН": Охраната на Пеевски е от четирима служители на НСО, автомобилът е на партията
Хороскоп за 18 декември 2025
АГ-Варна получи дарение за отделението по неонатология
11 са камерите, поставени в тоалетните на 138 СУ
САЩ и Европа са губещи в Африка, Китай и Русия засилват влиянието си
TotalEnergies не се интересува от активите на Лукойл
TotalEnergies: Диверсификацията е най-важната поука от руската история
TotalEnergies: Силно сме ангажирани със САЩ
TotalEnergies: Газ и ВЕИ ни трябва да центровете за данни
Главният дизайнер на Mercedes напуска
Нова технология разпознава пияните шофьори зад волана
Отмяна на забраната на ДВГ – какво означава това за шофьорите?
Ford обяви промени в стратегията и отписа 20 милиарда долара
Нов картел разтърси автомобилната индустрия в Европа
Денят започва с мъгли утре, към обяд слънцето ще се покаже
Окончателно: НС прие удължителния бюджет
Издадоха червена бюлетина на заподозрения за изчезването на 25 кг злато и 55 кг сребро от съд в Истанбул
преди 13 години Къде са тръгнали да влизат в сграда без акт 16 ?!?!?! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 13 години Нещо интересно за H&M http://codemoda.com/statii/Moda-1/Biznes-47/Virtualni-manekeni-predstavjat-produktite-na-H-M-256 отговор Сигнализирай за неуместен коментар