Коментирани статии
-
С малко помощ от САЩ все повече кораби преминават през Ормузкия проток
коментира в статия | 30.05.2026, 21:14
Те много кораби ще минават от там, като по магистрала.. -
Русия полага все повече усилия да въвлече Беларус във войната си срещу Украйна
коментира в статия | 16.05.2026, 10:17
Не вярвам, Лукашенко прави опити да си повиши готовността на армията и да откаже ВСУ които искат да тръгнат за Киев и са предислоцирани в Русия. Там са много дивизии, много пехотинци. Откъдето искат, оттам ще минат, каквото решат командирите им. Лукашенко ако тръгнат и през Белорус част от тях може само да им се усмихва и да ги почерпи, армията му няма да тръгне да се бие с тях, в Белорус няма толкова мъже с дядовците до 70 годишна възраст. Те може да не минат през Белорус въобще. -
Заглушаване на сигналите пропуква блокадите на Ормузкия проток
коментира в статия | 15.05.2026, 10:10
До: гъбко, някои танкери са въоръжени, виждат ги но не смеят да ги закачат, защо могат да стрелят по нападателите вече. Предлагат се дронове за защита на танкери от военни кораби и нападение. Просто взаимно ще се потопят. -
Зеленски подписа указ, позволяващ провеждането на парада в Москва на 9 май
коментира в статия | 08.05.2026, 23:11
Фактически 1000 е подигравката, да ги вземе всичките, те много искат в Украйна. -
Зеленски подписа указ, позволяващ провеждането на парада в Москва на 9 май
коментира в статия | 08.05.2026, 23:03
гъбко, ПВО може да покрие малка територия за тактически ракети. Точно това е момента който всички обичат да премълчат и подминат, има средства за защита но на малка част от територията и хората, всички го могат това. Обаче да ги подгони войската с техниката си от парада, това вече няма как да го спрат. На този парад не е тайна че армията е руска, но войската е от руски украинци, поне 7 от 10 могат да се определят като такива. Затова няма техника, да не стане веселба. -
Зеленски подписа указ, позволяващ провеждането на парада в Москва на 9 май
коментира в статия | 08.05.2026, 22:56
Там са множеството от ВСУ, по добре да ги вземе всичките, че в Масква вече става много трудно да им обещаят, че ще се оправят нещата по друг начин. Сипят обиди към властта в Русия, изоставени били и лъгани. По голям проблем са те, от дроновете могат да предпазят малка територия с тежки картечници. Затова не се прави парад с оръжия.


