IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
    Е нали казват , че е средна. Половината изкарват 4000 другата половина 2000. Отделно ,че сигурно една камара хора работещи в услугите сигурно въобще не влизат в сметките
    Шефа 10к, 5 подчинени по 1000 средно 2500
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
      4000 Еуро на фалшив квадрат за тоя котор?
      Вижте кухнята и банята!

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...71515082149617

      А отсреща гледаш шахматните гащЯ на Ганка. Не струва и 1000 е тая кочина.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
        Мивката в кухнята …. кърти мивки
        Това е старо жилище и банята и кухнята са ремонтирани одавна - може би преди 1990 г.

        Вероятно е на хора с много пари и сега искат да се преместят в модернистично жилище, като за 22 век,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
          Е нали казват , че е средна. Половината изкарват 4000 другата половина 2000. Отделно ,че сигурно една камара хора работещи в услугите сигурно въобще не влизат в сметките
          3000 лева е средна заплата за София, за страната беше 2000 лева средната по спомени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Ти не си в България и нямаш представа какви заплати дават. 3000 лв чисто е по-скоро голяма заплата, която фирмите рядко дават.
            Е нали казват , че е средна. Половината изкарват 4000 другата половина 2000. Отделно ,че сигурно една камара хора работещи в услугите сигурно въобще не влизат в сметките

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
              4000 Еуро на фалшив квадрат за тоя котор?
              Вижте кухнята и банята!

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...71515082149617

              Мивката в кухнята …. кърти мивки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                За евро става дума
                Ти не си в България и нямаш представа какви заплати дават. 3000 лв чисто е по-скоро голяма заплата, която фирмите рядко дават.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  1,5 К лв наистина е ниска,,
                  За евро става дума

                  Коментар


                  • 4000 Еуро на фалшив квадрат за тоя котор?
                    Вижте кухнята и банята!

                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...71515082149617


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      1.5к заплата според мен е ниска. Доколкото разбирам не можеш да изкараш и една седмица на море с такава заплата. Обаче е субективно мнение та няма да споря.

                      Това което си цитирала е от Май 2022 ( голямо ровене е паднало ), в отговор на изцепката на песимиста , че ИТ-та от Западна Европа се изнасяли към София. Пропуснала си да цитираш , че казвам да се осъзнае къде живее като ги говори тези глупости. Нищо обшо с плюване, само сравнения. Единственото по което може да се спори е официалните данни за престъпността. Ма според тия данни такива като Семерджиев, Лъвицата и Руснака не съшествуват. За въздуха ... ако не гледаш И не четеш И не си чувала за iqair.com поне си вземи един уред за измерване на качеството на въздуха, в емаг са по 50 кинта.

                      "огледайте се останалото : училища, детски градини , градски транспорт, здравеопазване, заплати, наеми" ... нешо невярно ли съм казал ? Това ли е плюването ?
                      1,5 К лв наистина е ниска, особено за млади хора. Обаче ако са двойка с 3 К лв могат да се оправят и да живеят нормално.

                      Има хора, които си мъкнат зимнина от село, получават ренти и не обичат да харчат за дрехи и за дома. Една наша приятелка учителка купи 2 апартамента в Силистра, вторият с лекота, само от получени ренти за 10 г., сделката е от преди пандемията.

                      Аз съм забелязъл, че има мързеливи чичовци, които лапат много, пият, обичат гостите и точно този тип чичовци не искат да купят самостоятелно жилище за децата си. Визирам конкретно двама, имали са пари, но не са искали да ги похарчат за децата си и са с лоша (бяха с лоша) финансова култура. По-принцип българите са малко стиснати и купуват само на промоционални цени,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        С агенция разбира се. Но нали виждаш, четеш и можеш да отговаряш ако искаш и ти. Значи толкова си наясно и ти самия. Попрочели и чули сте тук таме нещо всичките, ясно ми е. Глей го и оня Бетърчо теоретика колко са му големи устата, да каже нещо и той.
                        Хъ, ко речи ? Аз не знам даже какъв ми е логина ако въобще имам такъв. Как ше отговарям на въпроси бе ? Тази агенция за какво е ? И те как ще се навият да им се бъркаш в работата ? Ми ако изръсиш некоя простотия и клиента се откаже ? Техните пари зависят от това. Те и да ми дадат достъп да отговарям, аз какво да кажа, нито код за вратата мога да им дам , нито знам дали може чистенето да свърши по-рано та да е по-рано чекина, нито френския ми става .. нищо. Отделно , че те когато са въпросите аз сигурно спя. Абе май трябва основни неща да ти се обясняват. Аз като искам да ходя на ваканция им се обаждам да блокират времето та да не се плашат комисионни на АирБнб. Затова им се обаждах преди няколко дни , да видя кога е свободен. Всичко минава през тях. Те ми дават код, аз имам достъп само до логовете на бравата и мога да видя кога е влизано с чий код, но аз самия не мога да генерирам код. Те носят отговорност. Как ще стане аз да имам достъп а те да са отговорни ? Плащам си и таксата за чистене. Само на АирБнб не плащам зашото няма транзакция.през тях. Иначе съм като наемател. Имат 2 процедури, едната за директен наем , другата краткосрочен през сайтове и си или по единия или по другия. Няма трета специална процедура за мен. Казвам ти го всичко това за да разбереш , че на нотариалния акт може да има твоето име, ма не разполагаш с апартамента, агенцията на практика ти ползва апартамента да изкарва пари, това им е бизнеса, и те искат да имат контрол за да могат да си предвиждат приходите и разходите. На теб ти плащат нещо като такса за това че им даваш да ти ползват апартамента да изкарват кинти. Е сега , надявам се, ти се изясни малко ... как си представяш да се правиш на регулировчик с клиентите ?

                        P.S. Ако ползваш фирма за чистене е друго. Но те не менажират. Aко нешо е счупено няма да се разправят с клиента да плаща или ако се развали пералнята няма да пратят майстор. Само чистят , ти си менажираш. Поне сме на темата и те гледам , че ако верно имаш АирБнб си нямаш идея какво правиш, във Франция няколко дребни собственика , ако не искат да ползват агенция могат да направят ко-хост и самите те да действат като агенция, но да кажем 2-3 човека могат да се въртят и а не да се чудят те самите как да ходят отпуска или ако имат постоянна работа , как да си я вършат За мен не работи заради часовата разлика , ма там хората си се организират.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                          1.5к заплата според мен е ниска. Доколкото разбирам не можеш да изкараш и една седмица на море с такава заплата. Обаче е субективно мнение та няма да споря.

                          Това което си цитирала е от Май 2022 ( голямо ровене е паднало ), в отговор на изцепката на песимиста , че ИТ-та от Западна Европа се изнасяли към София. Пропуснала си да цитираш , че казвам да се осъзнае къде живее като ги говори тези глупости. Нищо обшо с плюване, само сравнения. Единственото по което може да се спори е официалните данни за престъпността. Ма според тия данни такива като Семерджиев, Лъвицата и Руснака не съшествуват. За въздуха ... ако не гледаш И не четеш И не си чувала за iqair.com поне си вземи един уред за измерване на качеството на въздуха, в емаг са по 50 кинта.

                          "огледайте се останалото : училища, детски градини , градски транспорт, здравеопазване, заплати, наеми" ... нешо невярно ли съм казал ? Това ли е плюването ?
                          1,5k е бруто при това след бонусите за Декември 2023. Масово народът изкарва под 2000 лева чисто. При сегашното ценово ниво това е много по-зле отколкото през 2014 година. А тепърва предстои данъчна и осигурителна тесла, никой от западните господари няма да позволи повече България да има конкурентно предимство при разходите за труд, те енергетиката ни съсипаха, та това ли няма да съсипят?

                          България е планирана да бъде едно бежанско гето, където да се връщат всички нелегални от Западна Европа. Също и да поеме първия удар при война на НАТО с Русия - тепърва ще правят бази и ще складират натовски оръжия. На фона на всичко това да лъжеш най-брутално хората, че цена от 3000-4000 Евро на квадрат за курник в София е "ниска" - това е престъпление и всеки брокеразин тръбящ това трябва да бъде линчуван.
                          Last edited by ejonny2376; Днес, 10:08.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                            Опитваш се да скриеш лъжите с многословие, но ще ги извадя на показ:



                            Нисък стандарт пък 1,5 к евро средна заплата - повече от ВСИЧКИ НА БАЛКАНИТЕ! За другото уж не си казвал дума, ама:
                            1.5к заплата според мен е ниска. Доколкото разбирам не можеш да изкараш и една седмица на море с такава заплата. Обаче е субективно мнение та няма да споря.

                            Това което си цитирала е от Май 2022 ( голямо ровене е паднало ), в отговор на изцепката на песимиста , че ИТ-та от Западна Европа се изнасяли към София. Пропуснала си да цитираш , че казвам да се осъзнае къде живее като ги говори тези глупости. Нищо обшо с плюване, само сравнения. Единственото по което може да се спори е официалните данни за престъпността. Ма според тия данни такива като Семерджиев, Лъвицата и Руснака не съшествуват. За въздуха ... ако не гледаш И не четеш И не си чувала за iqair.com поне си вземи един уред за измерване на качеството на въздуха, в емаг са по 50 кинта.

                            "огледайте се останалото : училища, детски градини , градски транспорт, здравеопазване, заплати, наеми" ... нешо невярно ли съм казал ? Това ли е плюването ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                              На запад е яката работа. Кочината е лъскав ЗАТВОР със всички възможни системи за сигурност и няма мърдане
                              Прасчо смята,че е затвор,защото Прасчо не е свикнал да спазва ред и правила.Прасчо не разбира как може да не ака в кочината.Той иска да ака там където спи и да му мирише на лай**,иначе не му е комфортно.
                              Last edited by Мечкан_Бикоядов; Днес, 07:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

                                То с молби само не става.Трябва и да подадеш.Правил си го вече и знаеш.
                                да подаде, какво?
                                станал си в 5 да напишеш тая неразбираема глупост
                                да не работиш автотранспорта
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X