IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • През годините многократно съм се уверявал в палаво-игривото въображение на много хора в тоя форум...

    Аз само отговорих на риторичния въпрос на Евго, който казва: " надявам се да сте изкарали хубаво", но акцентът ми беше друг - да покажа добрите ми впечатления от празнуването на Великден тази година... Иначе, всеки би говорил най-много за различния начин, по който гърците (младите гърци не правят изключение!) възприемат религиозния празник...

    Намеците за някакви "млади ярета" - разбира се - ще отхвърля. Агнето, с което отбелязахме празника в таверната - наистина беше превъзходно пипнато (изпипано), крехко и сочно. Музиката - без нея закъде (?) - супер, настроението - също.

    Разбира се, след като човек се сгорещи и изпоти след танците - няма нищо по-естествено от това - да се топне в прохладното море (през деня плажът си функционираше - водата беше топла, времето - слънчево, с ветрец, което си е супер)...

    В края на обяснението: вероятно ще "попаря" желанието на някои хора да фантазират на мой гръб! Малката подробност - аз съм изключително срамежлив човек и дори в банята, в къщи се къпя с... гащи!

    Никакви млади (нито по-стари!) "ярета" не ме интересуват. Харесвам крехкото печено агнешко, в поза - върху празна чиния, с картофи и ориз, което се сервира (без други неща) - сАмо ПО нож и вилица!
    Last edited by mikomikov; Днес, 01:42.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

      Празниците се прекарват добре, когато си с готини хора около теб. При мен нещата се получиха - с приятна компания, в гръцка таверна - с всичко: добра програма, много танци, хубави ястия, пийване и едно впечатляващо нощно къпане.
      Бай Мико, сподели, заради някое младо яре ли се оплакна с ладка вОда?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


        Не зная къде така ти се "губи енергията в сравнение с по-рано", ама все още си млад и би трябвало да си все по-добър и издръжлив във всичко. Съвсем сериозно го казвам.

        Празниците се прекарват добре, когато си с готини хора около теб. При мен нещата се получиха - с приятна компания, в гръцка таверна - с всичко: добра програма, много танци, хубави ястия, пийване и едно впечатляващо нощно къпане.

        .......

        Иначе, защо съм останал с впечатлението, че си имаш квартиранти? Дори зная, че сам им правиш ремонтите и варосването на стаите и - се, че ставаш "все по-добър"!. Май ставаше въпрос и за това - дали те са мъже, или семейство... , а някой те питаше как изглежда квартирантката и дали няма да се получи нещо между вас, ама ти го успокояване, че тя е много... млада....

        Това се е загнездило в съзнанието ми от твои обяснения, но явно съм пропуснал част от последващата информация... Може по някакви причини да си ги изгонил, или да си ги настанил при майка ти..., а ти да си заел квартирата им..., варианти - много, ама не, че любопитствам - просто така, лаф да става!.. Защо пък да не сте си купили (с твоята майка) и трето жилище - бих приел и тоя вариант? Вариантите могат да са безкрайни и в нета всичко, което се каже - поне за мен - е напълно достоверно, нали?

        бохем си ти, бай мико.
        и като знаем, че нощното къпане по традиция е нейкед
        Last edited by ratten; Вчера, 21:44.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


          Не зная къде така ти се "губи енергията в сравнение с по-рано", ама все още си млад и би трябвало да си все по-добър и издръжлив във всичко. Съвсем сериозно го казвам.

          Празниците се прекарват добре, когато си с готини хора около теб. При мен нещата се получиха - с приятна компания, в гръцка таверна - с всичко: добра програма, много танци, хубави ястия, пийване и едно впечатляващо нощно къпане.

          .......

          Иначе, защо съм останал с впечатлението, че си имаш квартиранти? Дори зная, че сам им правиш ремонтите и варосването на стаите и - се, че ставаш "все по-добър"!. Май ставаше въпрос и за това - дали те са мъже, или семейство... , а някой те питаше как изглежда квартирантката и дали няма да се получи нещо между вас, ама ти го успокояване, че тя е много... млада....

          Това се е загнездило в съзнанието ми от твои обяснения, но явно съм пропуснал част от последващата информация... Може по някакви причини да си ги изгонил, или да си ги настанил при майка ти..., а ти да си заел квартирата им..., варианти - много, ама не, че любопитствам - просто така, лаф да става!.. Защо пък да не сте си купили (с твоята майка) и трето жилище - бих приел и тоя вариант? Вариантите могат да са безкрайни и в нета всичко, което се каже - поне за мен - е напълно достоверно, нали?



          Много приказваш, ама нищо не казваш!

          За изборите ли се готвиш?
          Last edited by mibova; Вчера, 21:26.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Не живея с мама от 30-годишен, аз съм си разказвал нещата в имотната тема.

            Снимката на агнешкото е в голям размер, обаче при прикачането стана така малка. Имам си жилище, чудесно подредено и чисто, чака своята стопанка от доста време, И съм го купил и изплатил сам на младини.


            Както се казва, всяко нещо е до време и човек не трябва да се опитва да надскочи възможностите си.

            И няма смисъл да се пренапряга във фитнес залите. Тази пролет боядисах стая, хол и кухня (т.е. колкото един двустаен) с голяма прецизност, оправих леките дефекти по стените и стана много по-добре от работата ми, когато бях на 25 г. Опитът си казва думата, макар и да няма толкова енергия както по-рано.

            Надявам се да сте прекарали хубаво празниците,

            Не зная къде така ти се "губи енергията в сравнение с по-рано", ама все още си млад и би трябвало да си все по-добър и издръжлив във всичко. Съвсем сериозно го казвам.

            Празниците се прекарват добре, когато си с готини хора около теб. При мен нещата се получиха - с приятна компания, в гръцка таверна - с всичко: добра програма, много танци, хубави ястия, пийване и едно впечатляващо нощно къпане.

            .......

            Иначе, защо съм останал с впечатлението, че си имаш квартиранти? Дори зная, че сам им правиш ремонтите и варосването на стаите и - се, че ставаш "все по-добър"!. Май ставаше въпрос и за това - дали те са мъже, или семейство... , а някой те питаше как изглежда квартирантката и дали няма да се получи нещо между вас, ама ти го успокояване, че тя е много... млада....

            Това се е загнездило в съзнанието ми от твои обяснения, но явно съм пропуснал част от последващата информация... Може по някакви причини да си ги изгонил, или да си ги настанил при майка ти..., а ти да си заел квартирата им..., варианти - много, ама не, че любопитствам - просто така, лаф да става!.. Защо пък да не сте си купили (с твоята майка) и трето жилище - бих приел и тоя вариант? Вариантите могат да са безкрайни и в нета всичко, което се каже - поне за мен - е напълно достоверно, нали?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Леле , кажи,че с мама живееш и ще се плесна по челото.
              Не живея с мама от 30-годишен, аз съм си разказвал нещата в имотната тема.

              Снимката на агнешкото е в голям размер, обаче при прикачането стана така малка. Имам си жилище, чудесно подредено и чисто, чака своята стопанка от доста време, И съм го купил и изплатил сам на младини.


              Както се казва, всяко нещо е до време и човек не трябва да се опитва да надскочи възможностите си.

              И няма смисъл да се пренапряга във фитнес залите. Тази пролет боядисах стая, хол и кухня (т.е. колкото един двустаен) с голяма прецизност, оправих леките дефекти по стените и стана много по-добре от работата ми, когато бях на 25 г. Опитът си казва думата, макар и да няма толкова енергия както по-рано.

              Надявам се да сте прекарали хубаво празниците,
              Last edited by Evgo; Вчера, 10:56.

              Коментар


              • Я!

                Мобилни части от имотния фронт завземат тукашното поле...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                  Добре, хайде лека от мен тогава!
                  лордчето е в настроение
                  стой тук, но кротувай
                  може и да ти се размине
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    ааа, търсиш си белята
                    Добре, хайде лека от мен тогава!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Като дойдеш в София, пиши на лични, ще ви заведа на едно място съчетаващо шкембе чорба и култура.
                      е,е, хубава работа сега
                      ще водим гастерите на шкембе
                      а местните?
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                        Какво се аргументираш - вие сте една тумба палячовци....

                        Бях писал съвсем различни неща (за последиците от войната, инфлационни и дефлационни шокове, класически сценарий - има го във всеки учебник, само че никъде в уравнението не влизаше най-новото изобретение на банките - отрицателните лихви) , а вие изкривихте изказванията до неимоверна степен, само и само после "да ги оборите" - толкова сте елементарни, че няма накъде.

                        Тука сте се събрали един файтон "БОНКИ" - дето плямпа, че Бетера бил продал апарт за койн... цялата ви работа е такава, затова и не се занимавам по същество да споря, а само ви боцкам с карфицата и гледам как подскачате.
                        ааа, търсиш си белята
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          ама за шарани, щуки или русалки?
                          На шаран ич ма нема - сал на платеното на богров съм хващал на фидер.
                          аз съм по каракудите
                          другото не ми е интересно
                          Last edited by ratten; 06.05.2024, 21:37.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Аргументирам се моментално. От две години лъжеш и заблуждаваш хората, че има дефлация във време в което всички ЦБ се борят с невиждана инфлация от 50г.
                            Само това ти твърдение, повторено 100 пъти , трябва да ти навее мисълта, че ти си човека, който е много възможно да бъде посетен от санитари..
                            Какво се аргументираш - вие сте една тумба палячовци....

                            Бях писал съвсем различни неща (за последиците от войната, инфлационни и дефлационни шокове, класически сценарий - има го във всеки учебник, само че никъде в уравнението не влизаше най-новото изобретение на банките - отрицателните лихви) , а вие изкривихте изказванията до неимоверна степен, само и само после "да ги оборите" - толкова сте елементарни, че няма накъде.

                            Тука сте се събрали един файтон "БОНКИ" - дето плямпа, че Бетера бил продал апарт за койн... цялата ви работа е такава, затова и не се занимавам по същество да споря, а само ви боцкам с карфицата и гледам как подскачате.

                            Коментар


                            • Забавно беше и за "твоя етаж". Ама кой от двата? Първият или вторият? На две места се чудя, кой да избера?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                                Явно София настига европейските столици ... Намерих една група във фейса https://www.facebook.com/shkemboguide/ гледам наградили някакво "Любимото" ма тия нямат шкембе в менюто. Какво са ги награждавали не знам. В Дивака имаше едно време някакво шкембе ... до Дивака опрях. Някой там пробвал ли го е ?
                                Миналия април ядох чудесно шкембе на ъгъла на Раковски и Васил Левски. Скрито малко симпатично току що отворено ресторантче. Ако е оцеляло препоръчвам.

                                В самия център на София. От страната на френската гимназия но малко по-нагоре.

                                Тази година пак ще го пробвам. Традиционно на това местенце винаги има вкусни неща.

                                Коментар

                                Working...
                                X