IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Сегашните цени са безумие.. акцията беше на 9,60 дори без последните страхотни новини за още дивиденти от Молдова. Вчера чета за червените линии при които НАТО се намесва в Украйна.. ако Путин посегне на Балтика, Полша, Румъния или.. МОЛДОВА! Така че.. умната .. да няма после пак ... ама това грозде много кисело
    Шшш тихо, че съм намислил да пъхна парите от Нексанс тука
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

      Засега първия таргет 9+ е съвсем близо.... може би още тази седмица
      Сегашните цени са безумие.. акцията беше на 9,60 дори без последните страхотни новини за още дивиденти от Молдова. Вчера чета за червените линии при които НАТО се намесва в Украйна.. ако Путин посегне на Балтика, Полша, Румъния или.. МОЛДОВА! Така че.. умната .. да няма после пак ... ама това грозде много кисело

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

        Едва ли, но не държа тука заради това. Диверсификация в несвързани пазари. Ако да кажем Аеркапа спихне, да има какво да продам да добавя
        Засега първия таргет 9+ е съвсем близо.... може би още тази седмица

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

          Прввилно, но ще е по-приятно като видим двуцифрената цена тука, което ще е скоро май
          Едва ли, но не държа тука заради това. Диверсификация в несвързани пазари. Ако да кажем Аеркапа спихне, да има какво да продам да добавя
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

            Да сме здрави, парите не са толкова важни
            Прввилно, но ще е по-приятно като видим двуцифрената цена тука, което ще е скоро май

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Аха, така яко купуват че от февруари виси под 9 кинта. Ако това са купувачите... - до кривата круша
              Да сме здрави, парите не са толкова важни
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                Мисля, че фрии-флоута не е верен
                Това е добро.
                Харесва ми

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                  Имам предвид, че чичо ви и Стоев купуват/продават и чрез 3-ти лица, несвързани с тях пряко
                  Аха, така яко купуват че от февруари виси под 9 кинта. Ако това са купувачите... - до кривата круша

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                    през тъщите сигурно
                    Дреме ти..... важното е да сме живи и здрави Весел празник!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                      Имам предвид, че чичо ви и Стоев купуват/продават и чрез 3-ти лица, несвързани с тях пряко
                      през тъщите сигурно
                      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                        На теб мога и по дълъг "чаршаф" да ти постеля,- но все по "бучлиф" ще ти се види, както на оная 79тка и се скина "локумената"Хармоника от разтягане
                        Имам предвид, че чичо ви и Стоев купуват/продават и чрез 3-ти лица, несвързани с тях пряко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                          Мисля, че фрии-флоута не е верен
                          На теб мога и по дълъг "чаршаф" да ти постеля,- но все по "бучлиф" ще ти се види, както на оная 79тка и се скина "локумената"Хармоника от разтягане

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                            Мисля, че фрии-флоута не е верен
                            Сигурно и броя на акционерите, то илюминатите така действат. Няма случайни неща
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Мисля, че фрии-флоута не е верен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                                От както съм влязъл тук правя само 2 неща - гледам ФФ и разпъвам акордеона

                                2,05,24 146524 12800788
                                29,04,24 146524 12800688
                                23,04,24 146528 12800488
                                8,04,24 146535 12800488
                                2,04,24 146535 12800488
                                20,03,24 146540 12799918
                                7,03,24 146539 12786688
                                7,02,24 146544 12763974
                                Last edited by inta53; 03.05.2024, 18:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X